Chcete vědět, jaké budou trendy dámského oblečení?

Vždy všichni vzhlížíme s napětím a očekáváním na nové trendy příští sezóny. Je to součástí naši DNA – nás všech módních maniaků. Pokud stejně tak jako my netrpělivě očekáváte, co bude populárního pro běžné nošení venku na ulici, pak jste na této stránce správně!

Nedávno byl měsíc módy / oblečení, který nám ukázal jaké trendy se budou nosit na jaře v roce 2018.
Nyní víme, že ve světě jsou trendem boty s různými třpytivými dekorativními prvky, stejně jako nošení červeného oblečení. A z informací které máme se pokusíme předpovědět, jaké módní trendy budou populární pro příští rok.

O ČEM si myslí návrháří, že bude populární?

Ledvinky

Jaro bude patřit ledvinkám – to je ale netradiční oblečení! Kdo by si byl u nás pomyslel, že trendy budou ledvinky? U nás tak často zatracované ledvinky, zřejmě budou trendem příštího roku. Připravte se tedy na ledvinkománii.
Ale nemusíte mít strach, tyto budou více barevné a nositelné na více místech.

Logománie

Budeme chodící reklamou? V příštím roce nás čeká logománie. Na různých typech trendy oblečení nás čekají veliká loga známých značek, jež budeme nosit na našem trendy oblečení. Od značek Lanvin po Gucci a Louis Vuitton můžeme očekávat novou obsesi, kterou je mánie s logy na trendy a oblečení. Čeká nás tedy oblečení s velkými logy světoznámých značek. To budou trendy!

Šaty z džínoviny

Kanadský oblek patřil mezi nedávné trendy minulých sezón. Hitem budou šaty z džínoviny. Budete si moci vybírat od stylů z 80 let až po spousty moderních stylů dnešní džínoviny.

Pastelové barvy

Návrháři se vrhly na pastelové barvy? Není to moc překvapivé, jelikož stále více značek se snaží navrhovat oblečení se světlejšími barvami. I toto bude trendy.

Všechno růžové

Pokud jste investovali tento rok do růžového oblečení, tak ho nevyhazujte! Podle módních návrhářů budou nosit dámy vše v růžovém! Dnes sice neholdujeme tolik růžové barvě, ale ta se objevila na módních molech jež bude mezi trendy pro příští rok. Očekávajte tedy, že větší část vašeho trendy šatníku bude v růžové

Trendy Třásně

Budeme potřebovat místo hřebenu na vlasy i hřeben na oblečení? Čeká nás oblečení s třásněmi! Bude to top trend? Myslíte si, že ho zvládnete nosit tak, aniž byste si ho zašpinili, nebo se někde zamotali s třásněmi? Hodně štěstí s nošením takového oblečení. Docela šílený trend, co?

Svislé pruhy

Svislé pruhy určitě neuniknou naší pozornosti trendů. Pruhy jsou stylové a trendy. Pokud byste chtěli být nejlepším v tomto trendu, vybírejte oblečení, které je nejvíce graficky propracované.
Někteří však namítají, že toto oblečení nám může připomínat pyžamo. Posuďte sami, zda mají pravdu.

Bohuslav Krpata