Když hledáte něco vkusného, ženského, elegantního a přitom sexy, může být noční košilka na ramínka tou správnou volbou. Často se zapomíná, že obnažená ramena žen vypadají velmi přitažlivě. Své o tom věděly už ženy v baroku, kde byl právě dekolt a krk ponechán bez zakrytí, protože to podtrhovalo krásu tehdejších dam. O ladných šíjích básnil mnohý poeta i spisovatel v průběhu všech věků – nehledě na období ani módních trendů. Obnažený krk i ramena přitahovaly muže po celá staletí. Tak proč je nedat na obdiv i ve spánku. 

Noční košilka na ramínka se líbí všem. Je elegantní, sexy i pohodlná

Pokud je žena obdarována mužem darem v podobě košilky, s největší pravděpodobností se bude jednat o košilku na ramínka. A není to náhoda. Jejich vzhled je ten nejpřitažlivější a nejlépe vypadající. V saténovém provedení dokáží působit velmi elegantně, v bavlně jsou příjemné a v krátkých střizích rozverné. 

Pokud máte odvahu, zkuste v ní vyrazit do společnosti. 

Noční košilky nejsou jen ty s krátkými rukávy a obrázkem roztomilého medvídka s polštářkem. Takové přenechte těm nejmladším generacím holčiček, kterým naopak oblečení bez obrázku připadá fádní a nezajímavé. 

Ty současné jsou propracované, ženské a dokáží být tak hezkých střihů, že je v některých případech nerozeznáte od šatů. Kratší střihy můžete bez problémů použít také  jako zajímavý top k džínám či sukni. Nevěříte? Nechte se inspirovat celebritami.

Ramínka nemusí být jen ta špagetová.

  • Když vás úzká ramínka nelákají, nemusíte na tento typ košilek nutně zanevřít a vrátit se k těm s rukávy. Existuje mnoho košilek s podstatně širšími ramínky, než jsou ty špagetové. Prádlu dodají ležérnějšího vzhledu. Skvělá varianta pro ženy, které jsou stydlivějších povah. V tomto provedení lze sehnat mnoho hezkých, ženských a zároveň méně odhalujících modelů. Nezapomínejte, že i pořízení nového modelu košilky může být krokem ke zvýšení sebevědomí a nastartování vnitřních změn.
  • Každá žena má jinou postavu. Pokud chcete, aby vám vše dobře sedělo, je potřeba vybírat správnou velikost. Někdy ani to nepomůže. Výhodou pak mohou být nastavitelná ramínka, která umožňují upravit si délku tak, aby košilka padla co nejlépe a její nošení bylo co nejpohodlnější.  

Když se chcete cítit přitažlivě a žensky.

Mnoho žen v tomto případě sáhne po variantě erotických košilek. Ty jsou však určené speciálně pro dané okamžiky a na spaní se moc nehodí. Co když ale chcete vypadat dobře, zároveň ne přehnaně vyzývavě, a ještě se dobře vyspat? 

  • Satén je úžasný materiál a oblečení z něj má jiskru a šmrnc. Pánové, chcete-li, aby se vaše partnerka se cítila jako královna a dar ocenila, zkuste zabrousit do této kategorie.  
  • Nemusíte volit jen ze střihů pod zadeček nebo do půli stehen. Dlouhé varianty vypadají stejně tak dobře. Jejich délka nadchne ženy, které se nerady chlubí svýma nohama. A také dámy, které mají strach, že se jim během spánku košilka vyhrne až k bradě. 
  • I bavlněné košilky mohou být s ramínky a vypadat skvěle. Zdobené krajkami, různě projmuté, s výstřihem nebo s rozparkem působí velmi žensky. Také se v nich bude pohodlně usínat. A víte, kolik je optimální doba spánku, aby se člověk po probuzení cítil svěží a plný života?

Máte obavy z chladu? Župánek vás zahřeje. 

Mnoho žen otálí s nákupem z důvodu strachu, že jim bude zima. Řešením může být pořízení si župánku, do kterého se v případě potřeby mohou zabalit. Problém většinou nastává ne přímo v posteli, ale až při ranním vstávání, kdy teploty v místnosti dosahují nižších hodnot. Župánek příjemně zahřeje a pozor! Existuje předpoklad, že během ranní snídaně můžete být zaměněna za hollywoodskou hvězdu.  

A jak jste na tom s košilkami vy? Jaký typ košilek upřednostňujete? 

Bohuslav Krpata