Nic ve zlém, muži přece jsou jako zvířátka a nám se to většinou líbí. Roztomilí jako králíčci, divocí jako býci, ochranitelští jako lvi nebo třeba pečující o potomky jako někteří samečci ptáků. Toto přirovnání je možná výstižnější také v sexuální rovině. Povídali jsme si totiž se ženou, která část svého profesního života věnovala právě mužům a uspokojováním jejich potřeb.

Jana je bývalá eskort profesionálka z Prahy a o mužích si s námi ochotně pár hodin povídala. Co jsme se dozvěděli?

Jako býci

Někteří chlapi jsou podobní býkům. Toto zvíře je velmi zarputilé, a když něco chce, většinou toho dosáhne. Muži, kteří v posteli býka připomínají, jsou velmi vášniví a neradi se v posteli nudí. Však také vždy udělají maximum pro to, aby se nikdo ze zúčastněných nestihl během radovánek nudit ani na vteřinu.

Nosorožec prostě vydrží

Tento obrovský tvor dokáže souložit až 45 minut, než dosáhne vyvrcholení. Je zde tedy jasný příměr k mužům, kteří to také dokážou. Pokud je taková soulož pro ženu již neúnosně dlouhá, dozvěděli jsme se, jakým způsobem lze muži pomoci s vyvrcholením. Stačí šikovně provedená masáž prostaty a muž bude na vrcholu blaha. Uvidíte, že po pár pokusech se to dá naučit. Pokud vám však dlouhá doba sexuálních radovánek vyhovuje a naopak ji pro svoje uspokojení potřebujete, hledejte „nosorožce“. Ne nadarmo je účinek rozdrceného klu nosorožce považován za afrodiziakum!

Slon s velkým chobotem

Ano, slon může u někoho evokovat penis již svým opravdu dlouhým chobotem. Jeho penis však nezaostává. Sloni se pyšní opravdu velkým přirozením, a to i při porovnání s velikostí jejich těla. Někteří muži jsou proto ze sexuálního hlediska jasnými „slony“. Velkými penisy se prý vyznačují převážně vysocí muži. Pravdivé je podle paní Jany i srovnávání s velkým nosem. Kdo jej má, je často i obdařen solidním nástrojem.

Tři, dva, jedna, ted!

Ano, i takto rychle může být hotovo! Pořád mluvíme o sexu, takže tu máme další příměr. Některé druhy šimpanzů jsou prý jedni z nejrychleji uspokojitelných druhů zvířat. Muži s nálepkou šimpanzů jsou na tom velmi podobně, dokáží vyvrcholit během pár vteřin. U prostitutky to nejspíš příliš nevadí, u partnerky to může znamenat problém. Jak jej vyřešit? Zkuste to znovu! Muž, který to má rychle jako šimpanz, se může sexuální partnerce věnovat několikrát za sebou. A nebo také bez použití penisu s pomocí jiných sexuálních praktik.

Dupou jako králíci

Králičí samci se prý nespokojí jen s jedním číslem. Chtějí to totiž znovu a znovu. Pokud máte doma muže s nálepkou „králíka“, jistě teď souhlasně kývete hlavou. Podobně se milovníci sexu dají přirovnat také ke lvům. Ti totiž kopulují často a rádi. S těmito muži je to těžké nejvíc na začátku vztahu, kdy nechtějí dělat nic jiného, než se věnovat sexu. Nebojte, ono je to časem přejde.

Jako koťátka

Ano, tato drobná stvoření, která se ráda mazlí, hrají si a vrní. I taková charakteristika sexuálního apetitu by se dala použít pro některé muže. Sex s nimi je často primárně založený na mazlení, lidské blízkosti, komunikaci, dotecích a vzájemném uspokojování.

Bizarní praktiky

Krom základního přirovnání mužského sexuálního apetitu zde máme několik zajímavých zvířecích bizarních sexuálních praktik. Přiřazení k jednotlivým typům raději necháme zcela na vás.

Který druh muže máte doma? Dá se svým sexuálním apetitem přirovnat k nějakému zvířeti? A vyhovuje vám to? Nebo byste raději vybírali jiný druh ze zvířecí říše? Napište nám o tom, k jakému zvířeti byste přirovnali sami sebe!

Bohuslav Krpata